Zabieg Gras B-Light

  Zabieg Gras B-Light to terapia fotodynamiczna z wykorzystaniem nowoczesnych lamp emitujących niebieskie światło o wysokiej intensywności. Procedura jest całkowicie bezbolesna i nieinwazyjna, dlatego można ją stosować u młodzieży po uprzedniej konsultacji z lekarzem. Zabieg stosuje się na całe ciało.
  Lampy stosowane w leczeniu światłem B mają szerokie zastosowanie terapeutyczne. Najczęściej stosuje się je w celu poprawy stanu i regeneracji skóry, leczenia infekcji bakteryjnych skóry i tkanki podskórnej oraz leczenia łuszczycy i trądziku.
  Zastosowanie w terapii zmian skórnych i chorób w dermatologii, medycynie estetycznej i kosmetologii:
 • Leczenie trądziku pospolitego – wpływ na endogenne porfiryny, które biorą udział w produkcji wolnych rodników tlenowych, niszcząc bakterie odpowiedzialne za powstawanie trądziku,
 • Ograniczenie zmian zapalnych i przyspieszenie procesów gojenia się skóry – poprzez wpływ na mediatory reakcji zapalnych.
 • Odmładzanie skóry – efekt ujędrnienia, poprawy tekstury i odcienia skóry.
 • Zwiększona produkcja kolagenu i elastyny.
 • Zmniejszenie płytkich przebarwień, nieregularności, zaburzeń pigmentacyjnych, blizn, rozstępów, zmarszczek, trądziku różowatego, rozszerzonych naczyń krwionośnych.
  • Już po pierwszej serii ekspozycji skóra staje się wyraźnie gładsza, jędrniejsza, ma równomierny koloryt i napięcie. W przypadku złej diety, stresu, zmian hormonalnych lub trądziku efekty zabiegów mogą cofnąć się, więc po pewnym czasie powinieneś wykonać zabieg przypominający. Procedurę można wykonać o każdej porze roku.

  Inne zastosowanie:

   Niebieskie światło ma również hamujący wpływ na wydzielanie melatoniny, a zatem może poprawić jakość snu, a tym samym zwiększyć koncentrację w ciągu dnia. Efekt może być wykorzystany m.in. w zaburzeniach snu, jetlagach lub nocnej pracy zmianowej.

   Zwiększa także witalność i poprawia nastrój.

Aleja Wilanowska 43D (parter)
02-765 Warszawa

Rejestracja

+48 601 290 999

Godziny otwarcia Centrum

poniedziałek – sobota: 10:00-16:00

konto bankowe

IBAN: PL19103000190109850300049789
Nazwa banku: Bank Handlowy w Warszawie S.A.
Adres banku: ul. Senatorska 16, 00-923 Warszawa
BIC/SWIFT: CITIPLPX

Umów wizytę

Dojazd samochodem

Wjazd bezpośrednio od Alei Wilanowskiej 43
Kliknij tutaj, aby zobaczyć na mapie

Dojazd autobusem

Osobom korzystającym z komunikacji miejskiej zalecamy dojazd autobusami linii 139, 217, 251, 317, 339 do przystanku „Patkowskiego” lub „Osiedle Arbuzowa”